top of page

Akcja Zmiany w Rok - Przypomnienie
Pomysł akcji narodził się kilka miesięcy temu (Akcja Zmiany w Rok) ale specjalnie czekałam do końca roku, by ruszyć z tym z ogromną siłą, jaką każdy chyba dostaje z początkiem nowego roku.


Tym razem nie są to typowe postanowienia, to mają być obietnice składane sobie i wypełniane codziennie. Bez myślenia "Wszystko albo nic!", z zaakceptowaniem swoich słabości i drogi samorozwoju. Ze wsparciem od innych internautów. Z korzyścią dla samego siebie, swoich bliskich i całego świata.


Przypominam zasady: co tydzień publikuję post związany z tą akcją i przesłanie na kolejne siedem dni. Będzie nam ono towarzyszyło cały czas, skłaniając do refleksji, szukania innych dróg i tworząc nowe możliwości...


Ruszamy już 1 stycznia!


Comments


Newsletter
Subskrybuj nasz newsletter

Dziękuję za dołączenie. Jesteśmy w kontakcie:)

mojportret (1).JPG

Witaj!

Cieszę się, że jesteś!

W czym mogę Ci pomóc?

Jestem niebywale zwyczajną kobietą, która wie, że nie ma zwyczajnych osób. Wierzę w wyjątkowość każdego i mam malutką nadzieję, że za pomocą mojego pisania ktoś będzie w stanie ją w sobie odkryć. Marzę, by każdy mógł dostrzec swoją moc do pełniejszego i szczęśliwszego życia. Jestem pisarką przez małe "p" oraz psychodietetyczką, gdzie sfera psyche zajmuje główną rolę.

bottom of page