top of page
IMG-20191113-WA0000.jpg

Zapraszam szkoły i przedszkola do korzystania z mojej oferty warsztatów, szkoleń oraz indywidualnych spotkań dla rodziców. 

IMG_7521.jpg

Jako była nauczycielka nie mogłam nie pomyśleć o małych i trochę większych - tych z przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Moją opieką edukacyjną obejmuję nie tylko szkoły masowe, ale i specjalne.
Z ogromną przyjemnością przebywam z dziećmi i młodzieżą a warsztaty traktuję jako swoją misję. Zdrowe jedzenie i zdrowe nawyki to przecież jeden z największych skarbów, jakie możemy podarować naszym dzieciom. Umiejętność dobrych wyborów oraz wykształcenie odpowiednich nawyków to cenna uemijętność, którą nasi podopieczni będą mogli wykorzystać do końca życia z korzyścią dla siebie i swojego otoczenia.

IMG_7507.jpg


 
Przede wszystkim świetnej zabawy!
Sporo wiedzy, ale podawanej w przyjaznej i absolutnie nie nudnej formie.
Zaskakujących gadżetów od Zielonego Garnka.
Zdrowych upominków.
Bezpłatnej opieki psychodietetycznej (w formie konsultacji online z rodzicami).

Czego mogą spodziewać się uczestnicy warsztatów?

IMG_6501.jpg

Przykładowe warsztaty

Słodko bez cukru

Najbardziej popularny cykl spotkań dla dzieci, mających przybliżyć im szkodliwość spożywania cukru w nadmiernej ilości a także zapozać ze zdrowymi zamiennikami słodyczy. Dużo eksperymentów, zabaw, gier i słodkich, ale zdrowych smakołyków.

 

Świetna zabawa w towarzystwie ogórka, pora i kalafiora!

Warsztat mający na celu zapoznanie się ze smakami warzyw i przekonanie dzieci poprzez zabawę, dotykanie i próbowanie do ich codziennego spożywania. W części kulinarnej przygotowujemy wspólnie wrapy z różnymi warzywami.

 

Do tanga brakuje manga!

Zabawa taneczna z konkursami, najlepiej sprawdza się w okresie karnawału. W części kulinarnej proponowany jest szwedzki stół, dzieci komponują również własne wody smakowe.

 

A na nas patrzy Mikołaj!

Warsztaty świąteczne połączone z paczkami pełnymi zdrowych słodyczy od Mikołaja.

 

A kysz sadełko, czyli jak przygotować śniadaniowe pudełko!

Warsztatowe szkolenie dzieci i (opcjonalnie) rodziców jak przygotować całkiem szybko zdrowe śniadanie do przedszkola czy szkoły.

W ramach tego warsztatu każde dziecko otrzymuje specjalnie zaprojektowane pudełko śniadaniowe wraz z zawartością - stąd ten warsztat rozliczany jest na jednego uczestnika.

Zajęcia w terenie!
Połączenie drzewoterapii z warsztatami ze zdrowego odżywiania się i piknikiem.

Zapraszam do kontaktu już teraz!

zielonygarnek@wp.pl
tel.795 995 167

Co wyróżnia moją ofertę?