top of page

Zeszyt Mocy już w sprzedaży! Promocyjna cena


E-book "Zeszyt Mocy" w promocyjnej cenie 19 zł! Tylko teraz! Z okazji naszej premiery, a właściwie przedpremiery cena obniżona prawie o połowę!

Za tydzień będzie kosztować 39 zł.


Czym jest "Zeszyt Mocy"?


Wyjątkowy notatnik o wyjątkowej mocy dla tak wyjątkowej osoby, jaką jesteś.

Być może jeszcze o tym nie wiesz.

Z "Zeszytem Mocy" na pewno to odkryjesz.

Odwaga, otwartość, spójność, akceptacja i ufność- to wszystko otworzy się przed Tobą, krok po kroku.

Dostrzeżesz to w sobie.

Odsłonisz potężną siłę do zmiany i stania się Sobą.

Dostaniesz moc tworzenia Twojego życia na Twoich zasadach.

Życia, w którym jesteś spełniony/spełniona, szczęśliwy/szczęśliwa i w harmonii ze światem."Zeszyt Mocy" ubogacony jest przepięknymi ilustracjami wybitnej artystki Joanny Henclik.


Jeśli potrzebujesz wsparcia, dobrego słowa i pokrzepienia - ten Zeszyt jest dla Ciebie!Tylko 19 zł!

Kilka kartek z "Zeszytu Mocy"


O autorce, czyli o mnie:)

EWELINA DANIŁA


Jestem niebywale zwyczajną kobietą, która wie, że nie ma zwyczajnych osób. Wierzę w wyjątkowość każdego i mam malutką nadzieję, że za pomocą mojego pisania ktoś będzie w stanie ją w sobie odkryć. Marzę, by każdy mógł dostrzec swoją moc do pełniejszego i szczęśliwszego życia. Na co dzień jestem partnerką wspaniałego mężczyzny, matką cudownej córki, pisarką przez małe "p" oraz psychodietetyczką, gdzie sfera psyche zajmuje główną rolę.O Ilustratorce

JOANNA HENCLIK


Na co dzień wchodzę w różne role: żony, mamy, córki, przyjaciółki, gospodyni, sąsiadki. Każda z nich jest ważna, lecz w każdej z nich jestem nie tylko dla siebie, ale również dla kogoś. Przestrzeń, która jest tylko moją świątynią jest moje rysowanie. To moja forma medytacji, artystyczna randka ze sobą. Lubię ten moment, gdy siadam nad pustą kartką i pozwalam, by płynęła ze mnie inspiracja.

Razem z Asią stworzyłyśmy niezwykły notatnik, który zawiera nie tylko przekaz, ale i wiele ćwiczeń. Dzięki nim będziesz mógł/mogła wejrzeć w głąb siebie i zobaczyć kim jesteś. Dzięki nim docenisz to, co zobaczysz.


E-book "Zeszyt Mocy" możesz kupić już teraz! Wystarczy kliknąć przycisk "KUP TERAZ" poniżej.
19 ZŁ

(ZAMIAST 39 ZŁ)
Miłej lektury, ściskam:)


Wersja drukowana już niebawem.


Comments


Newsletter
Subskrybuj nasz newsletter

Dziękuję za dołączenie. Jesteśmy w kontakcie:)

mojportret (1).JPG

Witaj!

Cieszę się, że jesteś!

W czym mogę Ci pomóc?

Jestem niebywale zwyczajną kobietą, która wie, że nie ma zwyczajnych osób. Wierzę w wyjątkowość każdego i mam malutką nadzieję, że za pomocą mojego pisania ktoś będzie w stanie ją w sobie odkryć. Marzę, by każdy mógł dostrzec swoją moc do pełniejszego i szczęśliwszego życia. Jestem pisarką przez małe "p" oraz psychodietetyczką, gdzie sfera psyche zajmuje główną rolę.

bottom of page