top of page

Tutaj znajdziesz darmowe materiały do pobrania, moje ebooki (a wkrótce kursy on-line)

oraz książki warte przeczytania.

i przy okazji chudnij (3).png

39 zł
 

Kochani!

 

Przedstawiam Wam mój pierwszy samodzielny e-book złożony z zebranych przeze mnie narzędzi, informacji, badań naukowych i przemyśleń na temat zdrowego trybu życia.

 

Niektóre informacje na pewno znasz, ale jestem przekonana, że inne Cię zaskoczą. Starałam się bowiem odnaleźć sposoby na zdrowie (a przy okazji na zdrową sylwetkę) z różnych form i technik terapeutycznych. Okiem psychodietetyka zaglądam w nasz umysł, duszę i patrzę na ciało tak, by objąć człowieka holistycznie. Tak jak na to zasługujemy. Nie da się bowiem oderwać jednej części nas od innej.

 

Wierzę bardzo mocno, że będąc otwartym zdołasz wziąć coś dla siebie a stosując się do wskazówek oraz ćwiczeń zawartych w tym e-booku, osiągniesz swój cel zdrowotny.

 

Jako coach zadaję tam mnóstwo pytań i jeśli tylko odpowiesz sobie uczciwie chociażby na część z nich, uzyskasz ogromny skarb, jakim jest poznanie samego siebie.

 

Wiedza zebrana z innych książek oraz badań naukowych natomiast pozwoli Ci zrozumieć pewne mechanizmy, które rządzą każdym z nas, a których uświadomienie sobie da Ci przestrzeń do oddechu, akceptacji i spokoju.

 

Pamiętaj, że zawsze możesz do mnie napisać i podzielić się swoimi wrażeniami z tej lektury. Możesz też o coś dopytać a może nawet będziesz chciał podzielić się własnym doświadczeniem?

 

Czekam na Ciebie.

 

Z miłością.

 

Ewelina

 

 

Po zakupie otrzymasz plik PDF oraz Flipbook.

okładka fragment.png

39 zł

Książki warte przeczytania

Zdrowe myślenie

bottom of page