top of page

Zielony KrągZielony Krąg to nowy projekt Zielonego Garnka, mający na celu promocję zdrowia i to na wielu obszarach, nie tylko tego fizycznego.


Pierwsze spotkanie 23.02 we Wrocławiu.


Wstęp jest wolny, więc jeżeli masz czas i ochotę posłuchać o zdrowiu, podzielić się swoim doświadczeniem, wypromować swoje działania albo po prostu poznać wspaniałych i inspirujących ludzi – to serdecznie zapraszamy!


Zielony Krąg ma na celu wskazywać różne drogi do zdrowia. Zdrowia rozumianego jako wolność od chorób, ale i życia w spełnieniu zawodowym, z dobrymi relacjami w życiu prywatnym oraz obfitością finansową.


Jest to połączenie spotkań networkingowych, edukacyjnych oraz towarzyskich.

Pierwsze trzy miesiące w danym mieście są wolne od opłat, a dla tych którzy skorzystają z pierwszych zaproszeń mamy prezent w postaci rocznego bezpłatnego karnetu na nasze spotkania w całej Polsce (okres liczony od pierwszego spotkania w danym mieście). Warto więc być z nami od początku.


Na razie są to kameralne spotkania, na których będziemy swobodnie rozmawiać o zdrowiu, ale planujemy je rozwinąć – będą więc ciekawi goście, warsztaty oraz inne niespodzianki.


Zapisy i szczegóły tylko przez formularz (przycisk poniżej)

lub na priv w mediach społecznościowych.


Zielony Krąg w Poznaniu- 22.02.2023Comments


Newsletter
Subskrybuj nasz newsletter

Dziękuję za dołączenie. Jesteśmy w kontakcie:)

mojportret (1).JPG

Witaj!

Cieszę się, że jesteś!

W czym mogę Ci pomóc?

Jestem niebywale zwyczajną kobietą, która wie, że nie ma zwyczajnych osób. Wierzę w wyjątkowość każdego i mam malutką nadzieję, że za pomocą mojego pisania ktoś będzie w stanie ją w sobie odkryć. Marzę, by każdy mógł dostrzec swoją moc do pełniejszego i szczęśliwszego życia. Jestem pisarką przez małe "p" oraz psychodietetyczką, gdzie sfera psyche zajmuje główną rolę.

bottom of page