top of page

Zdrowe czekoladki - błyskawiczne


Słodkości bez cukru podbijają nasze podniebienia. Im więcej wiemy o tym, co pakowane jest do słodyczy ze sklepów, tym więcej z nas próbuje sama je robić. Jestem jedną z tych osób, a moje dziecko dołącza w swoim tempie do ekspertów w tej dziedzinie.:)


Dzisiaj znalazłam przepis na jadłonomia.com, który jest banalnie prosty, a ja tylko takie zamieszczam u siebie, ze względu na to, że jestem w stanie to zrobić.:) Dodam, że jeszcze bardziej go uprościłam.


Składniki:

pół szklanki oleju kokosowego nierafinowanego (musi być płynny, wystarczy włożyć szklankę do miski z gorącą wodą)

2 łyżeczki kakao (można dodać mniej lub więcej w zależności od preferencji)

2-3 łyżki syropu klonowego lub z agawy


Wymieszać, włożyć w foremki, następnie do zamrażarki na około 30 minut.


Tyle!Czekoladki są pyszne. Im lepszy olej kokosowy, tym lepszy smak. Można je oczywiście urozmaicić, dodając orzechy, migdały, suszone owoce, kawałki kokosa - kto co lubi!Comments


Newsletter
Subskrybuj nasz newsletter

Dziękuję za dołączenie. Jesteśmy w kontakcie:)

mojportret (1).JPG

Witaj!

Cieszę się, że jesteś!

W czym mogę Ci pomóc?

Jestem niebywale zwyczajną kobietą, która wie, że nie ma zwyczajnych osób. Wierzę w wyjątkowość każdego i mam malutką nadzieję, że za pomocą mojego pisania ktoś będzie w stanie ją w sobie odkryć. Marzę, by każdy mógł dostrzec swoją moc do pełniejszego i szczęśliwszego życia. Jestem pisarką przez małe "p" oraz psychodietetyczką, gdzie sfera psyche zajmuje główną rolę.

bottom of page