top of page

Tydzień X-wprowadź trochę magii do swojego życiaUwielbiam magię dnia codziennego. Kiedy o czymś myślę a to do mnie przychodzi. Taki szczęśliwy zbieg okoliczności.

Lubię też czarować rzeczywistość, ubarwiać dni zaklęciami i odprawiać rytuały. Brzmi trochę jakbym była oderwana od rzeczywistości lub po prostu była wiedźmą.:) Ale jest to dla każdego zwykłego człowieka, uwierz mi.


Możesz zacząć od zwykłej kawy. Wyobraź sobie, że to magiczny napój, który poprawia twoje samopoczucie i sprawi, że dzień będzie pełen pozytywnej energii. Wystarczy, że skupisz się na chwili i włożysz całą swoją uwagę na tym, czego oczekujesz.


Myjąc twarz, wyobrażasz sobie jak zmywasz wszystkie swoje brudne myśli skierowane wobec siebie lub innych.


Wracając z pracy obierz sobie punkt , za którym zostawiasz swoje zawodowe zobowiązania i poświęcasz się tylko domowi. W obecnym czasie, kiedy większość z nas wykonuje pracę w domu (z powodu koronawirusa), możemy obrać sobie jakiś przedmiot, którego gdy dotkniemy z intencją, odpłynie czas pracy i zamkniemy tę część dnia. Czasem wystarczy po prostu zamknięcie laptopa.


Kiedy sprzątasz - wyobraź sobie, że oczyszczasz jakąś burzliwą relację lub sytuację.


Łapiesz już o co chodzi w tej magii?

Nie trzeba zakładać czapki magika albo trzymać królika pod łóżkiem. Wystarczy, że będziesz wierzyć w moc swoich intencji.Comments


Newsletter
Subskrybuj nasz newsletter

Dziękuję za dołączenie. Jesteśmy w kontakcie:)

mojportret (1).JPG

Witaj!

Cieszę się, że jesteś!

W czym mogę Ci pomóc?

Jestem niebywale zwyczajną kobietą, która wie, że nie ma zwyczajnych osób. Wierzę w wyjątkowość każdego i mam malutką nadzieję, że za pomocą mojego pisania ktoś będzie w stanie ją w sobie odkryć. Marzę, by każdy mógł dostrzec swoją moc do pełniejszego i szczęśliwszego życia. Jestem pisarką przez małe "p" oraz psychodietetyczką, gdzie sfera psyche zajmuje główną rolę.

bottom of page