top of page

Słodkie bez cukru


Zaczynam kampanię "Słodkie bez cukru", mającą na celu uświadomienie przede wszystkim rodzicom jak cukier szkodzi i jak można go zastąpić.


Startuję od przedszkola "Mikołajek" z Miłoszyc, gdzie dyrektorką jest niedawno poznana wspaniała osoba, z którą szybko się zaprzyjaźniłam. Ma podobne poglądy a jej wrażliwość i troska o dobro dzieci bardzo mnie urzekła.


Będę robić warsztaty kulinarne dla dzieci oraz spotkania informacyjne dla rodziców. To wszystko pod patronatem mojej fundacji oraz mam nadzieję, drugiej fundacji z którą nawiązałam wstępną współpracę.


Oczywiście zdam szczegółowo relację z przebiegu zajęć i zamieszczę zdjęcia. Tymczasem zapraszam wszystkie osoby do współpracy - przedszkola, szkoły, firmy, stowarzyszenia i inne grupy, a także osoby prywatne do współpracy.


O cukrze będzie na moim blogu dużo a nawet bardzo dużo.


Zapraszam do współpracy wszystkich zainteresowanych tą tematyką!


Comments


Newsletter
Subskrybuj nasz newsletter

Dziękuję za dołączenie. Jesteśmy w kontakcie:)

mojportret (1).JPG

Witaj!

Cieszę się, że jesteś!

W czym mogę Ci pomóc?

Jestem niebywale zwyczajną kobietą, która wie, że nie ma zwyczajnych osób. Wierzę w wyjątkowość każdego i mam malutką nadzieję, że za pomocą mojego pisania ktoś będzie w stanie ją w sobie odkryć. Marzę, by każdy mógł dostrzec swoją moc do pełniejszego i szczęśliwszego życia. Jestem pisarką przez małe "p" oraz psychodietetyczką, gdzie sfera psyche zajmuje główną rolę.

bottom of page