top of page

O Miłości - ZDROWE CZYTANIE

Dzisiaj Walentynki. Dzień przepojony (i przesłodzony momentami) miłością. Mimo skomercjalizowania tego święta ja je lubię! Uważam, że każda okazja jest dobra, by przypomnieć sobie, że się ma kogoś do kochania. A ma się zawsze, chociażby jedną osobę. To jesteś TY!


Przedstawiam kilka cytatów o Miłości przez wielkie "M" z jednej z najpiękniejszych książek, jakie czytałam (a czytam bardzo dużo).

"Lęk rani, miłość leczy. Wszystko inne to szczegóły."


"(...) kluczem do uzdrawiania w skali jednostkowej i planetarnej jest miłość do osób i sytuacji, których kochanie uważamy za niemożliwe."


"Miłość uzdrawia, ponieważ przypomina nam, kim byliśmy, zanim pomyśleliśmy, że potrzebujemy kogoś z zewnątrz, by nas podniósł."


"Duch opiera się na miłości. Ego działa w oparciu o lęk. Miłość daje odczucie dobra, światła i pokoju, i przynosi ulgę. Lęk daje odczucie negatywne, ciężkie i ograniczające, i pogłębia niepokój. Miłość i lęk nie są bytami, lecz energiami, częstotliwościami lub inaczej strumieniami doświadczenia."

"Możesz odwrócić się od miłości, ale miłość nie może odwrócić się od ciebie i nigdy tego nie zrobi."


"Rzeczywistości możesz doświadczać jedynie w teraźniejszości. Miłość jest jedyną rzeczywistością, dlatego jedynym czasem do odnalezienia miłości jest teraźniejszość."Alan Cohen

"Kurs cudów w praktyce"Comments


Newsletter
Subskrybuj nasz newsletter

Dziękuję za dołączenie. Jesteśmy w kontakcie:)

mojportret (1).JPG

Witaj!

Cieszę się, że jesteś!

W czym mogę Ci pomóc?

Jestem niebywale zwyczajną kobietą, która wie, że nie ma zwyczajnych osób. Wierzę w wyjątkowość każdego i mam malutką nadzieję, że za pomocą mojego pisania ktoś będzie w stanie ją w sobie odkryć. Marzę, by każdy mógł dostrzec swoją moc do pełniejszego i szczęśliwszego życia. Jestem pisarką przez małe "p" oraz psychodietetyczką, gdzie sfera psyche zajmuje główną rolę.

bottom of page