top of page

Inspirująca przemiana Arthura Boormana

Uwielbiam ten filmik, ponieważ daje mi wiarę i siłę do codziennych zmagań, ale też dlatego, że utożsamiam się z Arthurem, patrząc na jego asany w fazie początkowej;).


Arthur Boorman był od 15 lat niepełnosprawnym weteranem wojny w Zatoce Perskiej, któremu lekarze powiedzieli, że już nigdy nie będzie w stanie samodzielnie chodzić.

Trafił na artykuł Diamond Dallas Page (amerykański wrestler) uprawiającym Yogę i postanowił spróbować. Nie mógł uprawiać Yogi tradycyjnej - wysoko wysiłkowej - więc zaczął od Yogi DDP i wysłał maila do Dallasa ze swoją historią.

Dallas został poruszony tą historią i zaczął mailować i rozmawiać telefonicznie z Arthurem wspierając go i zapewniając, że nie ma rzeczy niemożliwych. Mimo tego, że lekarze orzekli, że nie będzie on mógł już samodzielnie chodzić, Arhur był nieustępliwy. Upadał wiele razy, ale ciągle parł naprzód.


Szybko zaczął nabierać sił i tracić wagę. Dzięki Yodze nabierał niebywałej gibkości i poczucia balansu - co pozwalało mu wierzyć, że będzie mógł chodzić.


Jego historia dowodzi, że nie możemy stawiać sobie limitów, często sami nie znamy swojego potencjału. Nawet Arthur i Dallas, nie zdawali sobie sprawy, jak dużo może on osiągnąć, ale filmik mówi sam za siebie. Arthur zmienił swoje życie. Gdyby tylko wiedział do czego jest zdolny 15lat temu...


Opis postaci z "Odważ się żyć"


A Ty wiesz do czego jesteś zdolny?

Jeśli myślisz, że nie stać Cię na więcej niż masz teraz, zachęcam do zapoznania się z "Zeszytem Mocy" - niezwykłym notatnikiem, który odkrywa przed Tobą Twoją potężną wewnętrzną moc!
Commentaires


Newsletter
Subskrybuj nasz newsletter

Dziękuję za dołączenie. Jesteśmy w kontakcie:)

mojportret (1).JPG

Witaj!

Cieszę się, że jesteś!

W czym mogę Ci pomóc?

Jestem niebywale zwyczajną kobietą, która wie, że nie ma zwyczajnych osób. Wierzę w wyjątkowość każdego i mam malutką nadzieję, że za pomocą mojego pisania ktoś będzie w stanie ją w sobie odkryć. Marzę, by każdy mógł dostrzec swoją moc do pełniejszego i szczęśliwszego życia. Jestem pisarką przez małe "p" oraz psychodietetyczką, gdzie sfera psyche zajmuje główną rolę.

bottom of page