top of page

Fajerwerki tylko na starych zdjęciach


Ten wieczór sylwestrowy bez wątpienia będzie różnił się od pozostałych. Została nam zabrana możliwość wyboru, czy mamy zostać w domu czy hucznie imprezować pośród zastawionych stołów i roześmianych ludzi.


Te życzenia miały być wyjątkowe, bowiem w wyjątkowych czasach żyjemy. Ale czego tu życzyć oprócz zdrowia i wytrwałości? Kto śmie marzyć o czymś innym niż poprzednia normalność? Dociera do nas pomału, w jakim luksusie żyliśmy. Jak komfortowo mogliśmy spędzać czas. Jakiej wolności doświadczaliśmy, oddychając nią jak powietrzem. Niezauważalnie, bez szacunku żonglowaliśmy nią z bezczelną brawurą, jakby była nam dana raz na zawsze.


Kolejny rok będzie również wyjątkowy, tego jestem pewna. Nie wiadomo jak się sytuacja rozwinie i co się wydarzy. Właściwie nigdy tego nie wiedzieliśmy, tym razem niepewności jest więcej i gęściej.


Czego tu więc życzyć?


Znalazłam w internecie takie życzenia, zachwyciłam się nim i szczerze powiem, zabrakło mi weny do stworzenia swoich własnych.


Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje, zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata”.


Mimo wszystko.

Tego życzę Wszystkim moim Czytelnikom (mężczyznom też - pamiętajcie, że suknia balowa to metafora;))Comments


Newsletter
Subskrybuj nasz newsletter

Dziękuję za dołączenie. Jesteśmy w kontakcie:)

mojportret (1).JPG

Witaj!

Cieszę się, że jesteś!

W czym mogę Ci pomóc?

Jestem niebywale zwyczajną kobietą, która wie, że nie ma zwyczajnych osób. Wierzę w wyjątkowość każdego i mam malutką nadzieję, że za pomocą mojego pisania ktoś będzie w stanie ją w sobie odkryć. Marzę, by każdy mógł dostrzec swoją moc do pełniejszego i szczęśliwszego życia. Jestem pisarką przez małe "p" oraz psychodietetyczką, gdzie sfera psyche zajmuje główną rolę.

bottom of page