top of page

Dla niejadków

Wielu rodziców uskarża się na to, że ich dzieci nie jedzą warzyw i owoców. Niektórzy wręcz martwią się, że ich pociechy zachowują się tak, jakby w ogóle nie potrzebowały jedzenia. I o ile występuje to od czasu do czasu, nie ma nic w tym niepokojącego, o ile jeśli stan ten się przedłuża do kilku dni pod rząd - mamy prawo się martwić.


I oczywiście, warto zastanowić się nad konsultacją u lekarza, dietetyka czy psychodietetyka. Czasami wystarczy rozmowa z wychowawcą w przedszkolu i szkole. A czasem trzeba po prostu bardziej się postarać w kuchni. I ja polecam zacząć od tego ostatniego sposobu.


Przedstawiam kilka bardzo prostych układanek, które możesz wykonać z dzieckiem. Wtedy na pewno mały niejadek pochłonie ze smakiem to, co będzie na talerzu.

Warsztaty dla rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.
Pogadanki, zajęcia interaktywne, wspólne przyrządzanie posiłków.


Jeśli chciałbyś taki warsztat dla swoich dzieci, pisz śmiało!
zielonygarnek@wp.pl
Jest w czym wybierać:)

Biegnij zatem do warzywniaka i daj znać na Facebooku lub Instagramie co udało się zrobić i z kim zjadłeś swoje dzieło.


A więcej tego typu owocowych arcydziełek znajdziesz na @dole.fruits

💚Twój psychodietetyk💚
Odwiedź mnie

na

<-Instagramie

lubReklamaNewsletter
Subskrybuj nasz newsletter

Dziękuję za dołączenie. Jesteśmy w kontakcie:)

mojportret (1).JPG

Witaj!

Cieszę się, że jesteś!

W czym mogę Ci pomóc?

Jestem niebywale zwyczajną kobietą, która wie, że nie ma zwyczajnych osób. Wierzę w wyjątkowość każdego i mam malutką nadzieję, że za pomocą mojego pisania ktoś będzie w stanie ją w sobie odkryć. Marzę, by każdy mógł dostrzec swoją moc do pełniejszego i szczęśliwszego życia. Jestem pisarką przez małe "p" oraz psychodietetyczką, gdzie sfera psyche zajmuje główną rolę.

bottom of page