top of page

Co zamiast tortu?Rodzice dzieci, którzy starają się bardzo ograniczyć cukier w ich diecie często pytają mnie jak zorganizować urodziny. Przecież nikt nie wyobraża sobie przyjęcia bez tortu. I o ile jestem przeciwniczką tego rodzaju restrykcji to mogę jednak zaproponować jakiś zamiennik. Coś co wygląda i daje tyle samo radości co tort.
Tort papierowy złożony z kawałków w których sprytnie kryją się niespodzianki - zabawki, klocki, zdrowe słodycze (albo i niezdrowe;)). Zaskoczą niejednego dzieciaczka, a i dorosły będzie pewnie zdumiony. Taki przepięknie zdobiony tort to ozdoba niejednego urodzinowego stołu, nie tylko dziecięcego. Można go zrobić samemu (poniżej zamieszczam pomocniczy szablon), a można po prostu zamówić na portalu ogłoszeniowym.Commentaires


Newsletter
Subskrybuj nasz newsletter

Dziękuję za dołączenie. Jesteśmy w kontakcie:)

mojportret (1).JPG

Witaj!

Cieszę się, że jesteś!

W czym mogę Ci pomóc?

Jestem niebywale zwyczajną kobietą, która wie, że nie ma zwyczajnych osób. Wierzę w wyjątkowość każdego i mam malutką nadzieję, że za pomocą mojego pisania ktoś będzie w stanie ją w sobie odkryć. Marzę, by każdy mógł dostrzec swoją moc do pełniejszego i szczęśliwszego życia. Jestem pisarką przez małe "p" oraz psychodietetyczką, gdzie sfera psyche zajmuje główną rolę.

bottom of page