top of page

Żywa piramida żywieniowaPierwsze warsztaty już za nami. Przedszkolaki z Mikołajka to bystre, pełne wigoru i mądre dzieciaczki. Okazało się też, że posiadają sporą wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania się.

Na początku przedstawiły mi swoje ulubione dania. Zaskakująco dużo było wśród nich warzyw i owoców😉 – od truskawek i czereśni po pomidory oraz ogórki.

Potem wysłuchały krótkiej pogadanki na temat odpowiedniej ilości warzyw i owoców w codziennej diecie.

Maluchy świetnie bawiły się przy zgadywaniu owoców i warzyw, jakie przyniosłam a także przy znajdowaniu ich na mini piramidce żywieniowej, którą dostało każde dziecko. Na koniec układaliśmy żywą piramidę żywieniową a przedszkolaki doskonale wiedziały co gdzie ma się znajdować.

Warsztaty te dały mi wielką satysfakcję oraz nadzieję, że wiedza przekazywana od najmłodszych lat będzie skutkowała w przyszłości pozytywną zmianą w zakresie świadomego i zdrowego stylu życia każdego członka naszego społeczeństwa. Ufam, że te wspaniałe przedszkolaki będą nauczycielami swoich rodziców, dziadków czy młodszego rodzeństwa.
Na tym nie kończymy! Zapraszamy na kolejne warsztaty dla dzieci i rodziców. Szczegóły już niebawem!Comments


Newsletter
Subskrybuj nasz newsletter

Dziękuję za dołączenie. Jesteśmy w kontakcie:)

mojportret (1).JPG

Witaj!

Cieszę się, że jesteś!

W czym mogę Ci pomóc?

Jestem niebywale zwyczajną kobietą, która wie, że nie ma zwyczajnych osób. Wierzę w wyjątkowość każdego i mam malutką nadzieję, że za pomocą mojego pisania ktoś będzie w stanie ją w sobie odkryć. Marzę, by każdy mógł dostrzec swoją moc do pełniejszego i szczęśliwszego życia. Jestem pisarką przez małe "p" oraz psychodietetyczką, gdzie sfera psyche zajmuje główną rolę.

bottom of page